NEO
Sevgiliye küçük notlar .. #8

Bugün.. Ahhh bugün.. Ne güzel gündü bugün. Ne huzurlu bir gün. Her zaman ki saatimizde her zaman ki yerde beni bekleyişin.. O Köşeyi dönünce seni karşımda görmemle beraber hızlanan kalp atışlarım… Sana yaklaşmak.. Sıkıca sarılmak.. Aşkkııımm diyebilmek.. Sesini duymak.. Seni görmek.. Seni hissetmenin ötesinde,dokunabilmek… Ellerin.. Sıcacık ellerin… Ellerinle buluşması yok mu bir de. Bir kat daha hızlandırıyor kalbimi.

İlk başlarda özlemimizi belli edememek geliyor sonra. 2 ay uzun değil belki. Ama farklı şehirler de olunca 2 ay , 2 asır gibi geliyor kalbimize. 

Sonrasında sahil boyu doluşan balıkçılar eşliğinde neredeyse boş olan sahil yolunda el ele seninle yürümek. En çokta bunu özlemişim sanırım. Her zaman ki yerimize oturamadık. Balıkçılar havanın kapalılığından ve denizin çekilmesinden dolayı fırsatı değerlendiriyorlardı. Biraz daha geride bir yerde oturduk. Sonra omzuma başını koydun. Çok masumduk aşkım. Çok tatlıydık. Çok seviyoruz çünkü.

Saçların.. Bak nasılda geldi kokusu burnuma şimdi. Olsan ya yanımda şimdi. Oynasam ya yine saçlarınla. Koklasam ya ciğerlerimi doldursam ya. Bak yine hayal kurdum şimdi. Sarılsan ya bugün ki gibi. Öpsem ya yanağını şimdi kolumu öptüğüm gibi…

Sonra kalkalım dedin. Nasılda isteksiz ama zorunlu dedin onu öyle. Kalkmaya niyetim yoktu hiç bir zamanda isteyerek göndermicem seni yanımdan. Ah şu zorunluluklar olmasa. Bugün oturduğumuz yerde yağmur yağsa deprem olsa yanından kımıldamazdım. Zaten cennetteyim ki yanında. Korkum olmaz ki böyle şeylerden. 

Son satırlarımı bir gözden geçirdim şimdi ağlarken yazınca saçmaladığımı bir kez daha fark ettim. Aslında bunları yazmak istemezdim buraya. Ama hem ben yazarken tekrar yaşıyorum onu. Hem sen okurken yaşayacaksın o anı tekrardan aşkım.. Seni çok sevdiğimi her yazıya yazarsam sıkılır mısın bilmiyorum. Ama ben gerçekten çok seviyorum. Kendimden bile çok..

Bir de klasik direklerde çalan şarkılar yok mu. Yine öyle bir türkü çaldı ki. Ağlamamak için nasıl sıktım kendimi bilmiyorum. Ahh gurbet bizi ayıran gurbet. Ağlamamıza üzülmemize ve her kötü şeye sebep olan gurbet.. 

Buyrun o türkü : http://fizy.com/#s/1aj9a7     İyi geceler. Her ne kadar iyi geçmese de…

  1. birbaykuss posted this